Хајбори

ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаРаботиме 7 дена во неделатаКлиматизираноДопуштено за деца

  • Адреса: Тодор Циповски Мерџан б.б
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈9422 км

  • Телефон 2: 072 232999
  • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 00:00Слика од локација

Фото и видео галерија

Хајбори e ресторан во Тетово каде ќе се чуствувате удобно со вашите најблиски придружени со нашето богато мени и квалитетна услуга која ќе ви овозможи да доживеете посебно искуство вкусувајќи ги нашите традиционални јадења, италиански и други светски специалитети како и пијалоци подготвени по ваша желба..

Ве каниме да поминете незаборавни моменти заедно со вашите пријатели и роднини..
Задовослтвото да ве услужиме е наше, дојдете да не посетите, Хајбори место каде што ќе ја најдете удобноста..

Ве очекуваме.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи