Gua Sha

E lejuar për kafshë përkedhësePunojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëE kualifikuar për foshnjePaqesë me kartela kreditoreQasëse për persona të hendikepuarFëmijët janë të mirëseardhur

  • Adresa: Gigo Mihajllovski 9-a/7
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7423 км
Kategoritë:

masazh - sallone


  • Orari i punës: Ha - Pr nga 13:00 deri më 20:00
    Sh nga 10:00 deri më 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1581941249_61.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Гуа Ша
Ne kryejmë shumë lloje masazhesh - relaks, terapeutik, të kombinuar, masazh të tërë trupit, anti-celulitin dhe të tjerët. Qasja jonë ndaj masazhit është pak më ndryshe, sepse është një kombinim i shumë llojeve të masazheve dhe ka bërë një tërësi që funksionon shkëlqyeshëm në trup. Ne punojmë në teknikën Gua Sha dhe vinduzi (gota vakumi). Këto teknika depërtojnë thellë në muskuj, përmirësohet qarkullimi dhe çlirojnë trupin nga toksinat. Ne gjithashtu punojmë me teknikën EMMETT ku punojmë në pika të caktuara me presion të lehtë. Me këtë teknikë çlirojmë trupin nga çdo dhimbje dhe ndikojmë në muskuj, tek të cilët asnjë teknikë tjetër nuk mund të veprojë.

më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj