Гуа Ша

Дозволено за миленичињаРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаОспособено за бебињаПлаќање со кредитни картичкиДостапно за хендикепирани лицаДопуштено за деца

  • Адреса: Гиго Михајловски 9-а/7
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7423 км

  • Работно време: Пон - Пет од 13:00 до 20:00
    Саб од 10:00 до 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1581941249_61.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Гуа Ша
Работиме повеќе видови масажи - релакс, терапевтска, комбинирана, масажа на цело тело, антицелулитна и други. Нашиот пристап кон масажата е малку поинаков бидејќи е комбинација од повеќе видови масажи и направена е една целина која одлично делува на телото. Работиме Гуа Ша техника и виндузи (вакум чашки). Со овие техники длабински се навлегува во мускулатурата, се подобрува циркулацијата и се извлекуваат токсините. Работиме и ЕММЕТТ техника со која делуваме на одредени точки со благ притисок. Со оваа техника го ослободуваме телото од секаква болка и делуваме на мускули на кои не може да се делува со ниту една друга техника.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи