Gryka  • Telefon 2: 072 773159
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 00:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1555575955_52.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Restoranti Grika, i vendosur në mes të natyrës së bukur, ka një numër të madh të specialiteteve.

Specialitetet kryesore janë enët e bëra nga peshk, të përgatitur në një mënyrë të ndryshme. Restoranti ka kompleksin e vet të peshkut dhe peshku që përgatitet është i cilësisë së lartë dhe është i freskët.

Prioriteti ynë para së gjithash janë mysafirët. Kënaqësia e mysafirëve dhe kënaqësia e tyre nga shërbimi ynë më i lartë dhe specialitetet e kuzhinës janë qendra e vëmendjes sonë.

Përjetoni shijen e specialiteteve tona, shijoni natyrën që ju rrethon dhe fitoni përshtypje të pabesueshme që do të jeni në gjendje të përjetoni përsëri me një vizitë në restorantin tonë përsëri.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj