Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Kavadarci
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Grocery stores & supermarkets
 • Discount centres (stores)
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Grocery stores & supermarkets in Kavadarci

Dijana


 • Address : Mosa Pijade 4
 • Place: Kavadarci
 • Working Hours: Mon - Sun from 06:30 to 21:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kam market-Kavadarci


 • Address : Ohridska 1
 • Place: Kavadarci
 • Distance: ≈7500 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 07:30 to 22:00 • Sun from 07:30 to 17:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kit-go Marketi


 • Address : Plostad Marsal Tito 14
 • Place: Kavadarci
 • Distance: ≈7500 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Min-Eks


 • Address : Industriska 15
 • Place: Kavadarci
 • Distance: ≈7499 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Min-eks


 • Address : Cvetan Dimov b.b.
 • Place: Kavadarci
 • Distance: ≈7499 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 06:00 to 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tinex-Kavadarci (Tineks-Kavadarci)


 • Address : Marsal Tito 1-a
 • Place: Kavadarci
 • Distance: ≈7500 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 22:00 • Sun from 08:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zito Veles br.25


 • Address : Partizanska 4, Rosoman
 • Place: Kavadarci
 • Distance: ≈7491 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 21:30 • Sun from 07:00 to 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Сите показатели за стабилноста на девизниот курс и банкарскиот систем и натаму се поволни. Со тоа, мерките преземени од централната банка ги оценуваме како ...
сите 58 | | | веќе видена

Владата на денешната седница го утврди текстот на Предлог-законот за гаранција на Република Северна Македонија за обврските по Договорот за заем за финансирање ...
сите 100 | | | веќе видена

Директорот на Државниот завод за индустриска сопственост, Горан Герасимовски, денеска беше на работен состанок со Антони Пешев – извршен директор на Стопанска ...
сите 39 | | | веќе видена

Директорката на Меѓународниот монетарен фонд Кристалина Георгиева , ги отфрли обвинувањата против неа дека имала корист од Кина со манипулирање со податоците ...
сите 6 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel