Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Bitola
 • Veles
 • Prilep
 • Stip
 • Kavadarci
 • Kumanovo
 • Ohrid
 • Negotino
 • Tetovo
 • Radovis
 • Strumica
 • Berovo
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Grill (barbecue) foods & carry out
 • Butchers
 • Kebab grill traditional restaurants
 • Taverns
 • Fast food restaurants
 • Restaurants A - Z
 • Steak, Grill & Barbecue Restaurants
 • Home-Cooking Restaurants
 • Pizzerias - Restaurants
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Grill (barbecue) foods & carry out


Roki


 • Address : ul.1, s.Petrovec 10
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rudo Jagne


 • Address : bul.1-vi Maj 154
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈9534 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Seci peci


 • Address : bul.V.S.Bato 51 lok.9
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9442 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sibi Sped


 • Address : Angel Mishev 42
 • Place: Veles
 • Distance: ≈9480 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 20:00 • Sun from 07:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Skara doma-Atanasovski/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Skara kaj Boki


 • Address : 7-mi Septemvri 48-a
 • Place: Kavadarci
 • Distance: ≈9516 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Skara kaj KInderot


 • Address : Aleksandar Makedonski 24
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈9510 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Skara na zar Ile


 • Address : Penka Koteska 32-g
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈9511 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sonte


 • Address : Goce Delchev b.b.
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈9536 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 22:00 • Sun from 07:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Teosa


 • Address : bul.Partizanski Odredi 18
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9439 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 17:00 • Sat from 07:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tito/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tode


 • Address : Rajko Zhinzifov b.b.
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈9534 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 19:00 • Sat from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tose na kose


 • Address : Jani Lukrovski, TC Avtokomanda 5 lok.5
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9440 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vice


 • Address : Goce Delchev 16
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈9540 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 09:00 to 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vkusno/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vrteshka


 • Address : Samoilova 1-2/1
 • Place: Radovis
 • Distance: ≈9510 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zalace


 • Address : Dimitar Vlahov 67
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈9508 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zar


 • Address : Moskovska b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9437 км
 • Working Hours: Mon - Thu from 07:00 to 23:00 • Fri - Sat from 07:00 to 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zlatna ripka


 • Address : Zelen Pazar b.b.
 • Place: Kavadarci
 • Distance: ≈9516 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Од вечерва по полноќ за 2 денари ќе се зголеми цената на дизел горивото и нафтата за домаќинствата, додека цените на бензинот и на мазутот не се менуваат. ...
сите 93 | | | веќе видена

На 11 јуни 2024 година се одржа редовна седница на ИО за поставеноста на монетарната политика на Народната банка, на која беа разгледани најновите податоци и ...
сите 63 | | | веќе видена

Третиот најголем тур-оператор во Европа ги откажа сите патувања со датум на поаѓање на 6 јули 2024 година! Германската компанија FTI Touristik GmbH соопшти ...
| | веќе видена

Полјоделците од сите региони здружени во Националната мрежа на земјоделци на состанокот во Свети Николе заклучија дека откупната цена од 30 денари за килограм ...
сите 8 | | | веќе видена

Судејќи според приказните за туристите од Србија кои оваа сезона престојуваат во Ханиоти, за Грција ќе ни требаат „дебели“ паричници. Во еден ресторан за брза ...
сите 3 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel