Грика


  • Адреса: с.Лешок
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7820 км

  • Телефон 2: 072 773159
  • Работно време: Пон - Саб од 10:00 до 00:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1555575955_52.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Ресторан Грика, сместен помеѓу прекрасна пророда, има огромен број на специјалитети.

Главни специјалитети се јадењата од риба спремени на различен начин. Ресторанот располага со сопствен рибник и рибата која се спрема е од висок квалитет и свежа.

Нашиот приоритет пред се гостите. Ужувањето на гостите и нивното задоволство од нашата врвна услуга и кулинарски специјалитети се центарот на нашето внимание.

Искусете го вкусот на нашите специјалитети, уживајте во природата која ве опкружува и добијте неверојатни импресии кои ќе можете повторно да ги доживеете со повторна посета на нашиот ресторан.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи