Granit Ing Group

ParkingDërgesë

  • Adresa: f.Bogovinë
  • Vendi: Tetovë
  • Distanca: ≈10669 км
  • Lokacioni: Индустриска зона Боговиње, блиску до Годинг Петрол

  • Telefon 2: 070 593095
  • Faksi: 044 371371
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1405331276_45.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Granit Ing është kompani gjigante në tregun e Maqedonisë dhe me cilësi të lartë të prodhimit dhe të përpunimit të granitit dhe të mermerit e cila egziston prej viteve të 90 e deri më sot.

Granit Ing ofron shërbime të shpejta në kohën e duhur dhe në vendin e duhur dhe me një çmim shumë të volitshëm
më shumë

Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj