Гранит арт


 • Адреса: Цена Џинороз 22-а
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7476 км
 • Локација: веднаш до старите гробишта
  Препорачани резултати за вашето пребарување:

  Мермерен комбинат


  • Адреса: Крушевски Пат б.б.
  • Место: Прилеп
  • Оддалеченст: ≈7472 км
  • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

  МЕРМЕРЕН КОМБИНАТ АД - Прилеп, е глобален лидер во екстракцијата и производството на снежно бел мермер.

  ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  Мармо е Гранити


  • Адреса: с.Лешок
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7394 км
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 19:00 • Саб од 08:00 до 12:00

  Високо квалитетен италијански гранит. Прва класа.

  Унион стоунс Гранит & Марбл


  • Адреса: Стаклара б.б.
  • Место: Гостивар
  • Оддалеченст: ≈7401 км
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 17:00
  • Пауза: Пон - Пет од 12:00 до 13:00

  Обработка на гранит и мермер. Изработка на кујни, тераси, скали, надгробни плочи, ентериер, фонтани, споменици, фасади.

  ПаркингWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  Еуромер


  • Адреса: ул.2 бр.6, нас.Илинден
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7434 км
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

  Еуромер е компанија која се занимава со израбока на споменици од мозаик мермер и гранит како и производство и изработка на производи од мермер и гранит.

  Мапа

  Во иднина, повеќе нема да важи правилото по кое предност за некое работно место имаат автоматски граѓаните на ЕУ. Еден од регионите што традиционално се ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Централниот регистар ги известува сите обврзници за поднесување на годишни сметки, дека ќе врши прием на годишни сметки и финансиски извештаи за 2019 година, ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Локални ланци маркети им земаат дел од ќарот на големите малопродажни како „КАМ“, „Тинекс“, „Жито Маркети“, „Кипер“, „Кит Го“, „Веро“ и „Рамстор“ . Ова го ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи