Grand logistik UU
  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Suggested results for your search terms:

  6 days a weekInternet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

  DB Schenker


  • Address : ul.36, Industriska zona Ilinden b.b.
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈10691 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00 • Sat from 08:00 to 14:00

  DB Schenker in Macedonia is one of the leading providers of integrated logistic services.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/05ec91c839a51b2f6c3d2a6cca11d17f.jpg?t=true&w;=300&h;=300
  Internet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

  Translog


  • Address : Kozle 101/2
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈10682 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

  Translog is a flexible and professional company, led by young and experienced professionals. Services that we offer: container transport, truck transport, logistics, air transport (cargo), warehousing, bond / warranty and public, customs clearance, land distribution ...

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1409646572_11.jpg?t=true&w;=300&h;=300
  Parking6 days a weekWi-Fi ZoneAirconditioned

  Maktrend


  • Address : Boris Trajkovski (Prvomajska), Nova Industriska zona Pintija 280-a
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈10691 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:30 • Sat from 08:00 to 14:00

  “Maktrend – transport & logistics” is established in 1991 and is one of the first private transport companies in Macedonia.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1547728166_92.png?t=true&w;=300&h;=300
  6 days a weekAirconditioned

  Dima


  • Address : bul.Jane Sandanski 26-2/4
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈10687 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

  The forwarding mainly covers the process of customs agency of goods for import, export and / or re-export from and to Macedonia...

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1687268150_57.png?t=true&w;=300&h;=300
  Map

  Новиот деветти пакет антикризни мерки во вредност од 662 милиони евра, што го утврди Владата на Република Северна Македонија, содржи 26 мерки со кои се ...
  сите 193 | | | веќе видена

  Здравствени работници, полицајци и затворска полиција, сите здружени под капата на Конфедерацијата на синдикалните организации од Владата побараа нови ...
  сите 20 | | | веќе видена

  Министерството за земјоделство, шумарство и водостопанство ги инфомира земјоделците, производители на пченица и јачмен дека во тек е аплицирањето за финансиска ...
  сите 27 | | | веќе видена

  Премиерот Димитар Ковачевски, на денешната седница за пратенички прашања во Собранието рече дека грижата за граѓаните е преку дела, што го покажува и денешното ...
  сите 139 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel