Granap 1

Punojmë 7 ditë në javëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditore

  • Adresa: Dragisha Mishoviq 10
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7422 км
Kategoritë:

supermarkete


  • Telefon 2: 071 356542
  • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 22:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1431068444_73.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj