Grafiks Trejd

ParkingDërgesë//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1405689253_98.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

GRAFIX-trade është fabrikë për prodhime ndërtimore të ndërtimtarisë moderne. Është fabrikë e parë e këti lloji me prodhimtari ndërtimore të përmasave industriale në trevën e Gostivarit. Me aktivitetin e vet prodhues, GRAFIX-trade promovon kreativitet zhvillimor në lëmin e prodhimtarisë ndërtimore dhe efektivisht kontribuon në zbutjen e papunësisë në këto treva.

HISTORIKU ZHVILLIMOR I GRAFIX-trade

Aktiviteti investues për themelimin e fabrikës GRAFIX-trade fillon prej vitit 2000.Veprimtaria afariste e saj fillon prej vitit 2003, duke u finalizuar me prodhimtari të rregullt nga fillimi i vitit 2004.
Në fazën fillestare, Programin prodhues të fabrikës GRAFIX-trade e përbëjnë prodhime të ndërtimtarisë moderne në bazë mineralore, në formë të përzierjeve të thata (Dry Mixtures).
Në fazën që pason, Programi prodhues zgjërohet me prodhime të reja të ndërtimtarisë moderne në bazë të dispersioneve ujore të polimereve/kopolimereve, fund vitin e 2004.

Vitet që pasojnë, shënojnë vazhdimsinë e e aktivitetit prodhues në bazë të programit të hartuar më parë, me hapa drejt zgjërimit, përkatësisht përvetësimit të tregut lokal dhe atij rajonal, në saje të rritjes së prodhimtarisë dhe cilësisë së prodhimeve ndërtimore, të bazuar në Standardet ISO 9001.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj