Grafika Plus


  • Adresa: Rruga e Kaçanikut 54
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7848 км

  • Telefon 2: 075 427600
  • Faksi: 02 2636400
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1575466606_05.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Grafika Plus është shtypshkronjë e specializuar për printim dixhital në formate të gjera. Me përvojën e saj shumëvjeçare dhe ekip të përbërë nga ekspertë, të dashuruar pas profesionit të tyre, kontribuon për të fituar një status të lartë ndërmjet konkurrentëve në tregun vendor.

Vizioni, misioni dhe qëllimi ynë kryesor është klientë të kënaqur. Materialet që përdoren për punim të reklamave janë me cilësi të lartë dhe në përputhje me eko standardet botërore. Tek ne mund të drejtoheni për punim të reklamave ndriçuese, totema, bilborde, megalight, automobila të brenduar, vitrina, stande ekspozimi, dizajn grafiku.

Misioni ynë kryesor është blerësi.
Kjo për ne paraqet detyrën dhe sfidën më të madhe. Prandaj përpiqemi të sigurojmë produktin më cilësor me çmim konkurrues. Prodhimi ynë nuk është serik, trajtojmë çdo kërkesë dhe çdo klientë më vete. Me kënaqësi mund të vërtetojmë se i përmbushim nevojat edhe të atyre më specifikë.


Shtypje të

- PVC foli
- Pëlhura cerade dhe banerë
- Cerada kamioni
- Foli për grafikë dyshemeje
- Bilborde/megalajte (jumbo)
- Ambalazh kartoni
- ZD stikerë silikoni
- Reklama shëndritëse
- Displej sisteme
- Pleksiglas ( prerje laserike)
- Ngjarje
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj