Градска кафана Скопски Боеми

ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаРаботиме 7 дена во неделатаКлиматизираноПрилагодено за пушачи

  • Адреса: Пиринска 28-1/2
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7424 км
  • Локација: Спроти Соборен Храм

  • Телефон 2: 070 308001
  • Работно време: Пон - Нед од 09:00 до 01:00Фото и видео галерија

Нова градска кафеана во нашето Скопје, во центарот на градот, веднаш спроти Соборниот храм на булеварот Свети Климент Охридски.

Локалот е во топол модерен амбиент, во кој имаме дел за пушачи и дел за непушачи. Традиционална македонска кујна збогатена со модерни медитерански детали.

Исто така во нашиот локал ќе може да уживате во вината по цена како во маркет и би наплаќале мала дополнителна сума за отварање на флашата.
Секој работен ден ќе уживате во звукот на чалгиите, а во викендите ќе ве забавуваат најпознатите македонски бендови.
Ве очекуваме
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи