Радиус (100км)

 

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Битола
 • Велес
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Готвени јадења
 • Ресторани од а до ш
 • Кетеринг
 • Ресторани - брза храна
 • Месари и месарници
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето:

Готвени јадења

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Шеф


 • Адреса: Васил Главинов 3
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈594 м

Уранија Домашна кујна-Соравиа


 • Адреса: Филип Втори Македонски б.б. (Васил Аџеларски)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈688 м
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 20:00 • Саб од 11:00 до 17:00

Кај Оле и Ана


 • Адреса: бул.Кочо Рацин 8 лок.1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈884 м

511


 • Адреса: бул.К.Ј.Питу 1, Комплекс банки
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈1.03 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Фрешис


 • Адреса: бул.Партизански Одреди 41-б
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈1.25 км

Д'Манџа


 • Адреса: Васил Ѓоргов 23
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈1.46 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 21:00

Шеф 2


 • Адреса: Франклин Рузвелт 23
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈1.77 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00 • Саб од 08:00 до 18:00

Гурман


 • Адреса: Коста Новаковиќ 7 лок.14
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈2.55 км

Солета


 • Адреса: Јани Лукровски 5
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈2.60 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 21:00 • Саб од 07:30 до 20:30 • Нед од 07:00 до 14:00

Канапе


 • Адреса: Христо Татарчев 47-В лок.7 (Сава Ковачевиќ)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈3.05 км
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 18:00 • Саб од 10:00 до 16:00

Промес


 • Адреса: бул.Јане Сандански 109-а лок.2
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈3.33 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 21:00 • Нед од 08:00 до 13:00

Гурман кујна


 • Адреса: бул.Партизански Одреди 82 лок.10
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈4.08 км

Тетка Биберче


 • Адреса: бул.Партизански одреди 82 лок.1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈4.08 км
 • Работно време: Пон - Сре , Пет од 07:00 до 15:00 • Вто , Чет од 10:00 до 18:00

Куќа за храна 109


 • Адреса: Мраморец 52 а
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈5.08 км

Голден Алмонд


 • Адреса: бул.Партизански Одреди 153 лок.53 мезанин
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈5.28 км

Фуд груп - Дивино - дирекција


 • Адреса: ул.1632 бр.39, Перо Наков
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈6.13 км

Вкусно


 • Адреса: Валандовска 13 лок.тл-6
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈6.35 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 17:00 • Саб од 09:00 до 16:00

Мапа
 

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи