Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Струмица
 • Велес
 • Прилеп
 • Битола
 • Кавадарци
 • Гевгелија
 • Македонски Брод
 • Куманово
 • Гостивар
 • Кочани
 • Тетово
 • Штип
 • Охрид
 • Кичево
 • Богданци
 • Струга
 • Крушево
 • Кратово
 • Берово
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Гостилници
 • Ресторани
 • Ќебапчилници
 • Скара на кило
 • Ресторани - брза храна
 • Ресторани - Национални
 • Ресторани - Скара
 • Кетеринг
 • Ресторани - Пицерии
 • Ресторани - Рибни
 • Ресторани - Бистроа
 • Апартмани И Приватни Соби - Изнајмување
 • Ресторани - Турски
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Гостилници


Старо буре


 • Адреса: Никола Русински 11 лок.10
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7422 км
 • Работно време: Пон - Сре , Чет , Нед од 08:00 до 00:00 • Пет - Саб од 08:00 до 01:00

Чекмеџе


 • Адреса: Драгиша Мишовиќ 6
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7422 км

Дејности:

гостилници

Меана Грош


 • Адреса: Никола Русински 4 лок.16 и 17
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7422 км

Дејности:

гостилници

Калдрма


 • Адреса: Никола Русински б.б. лок.20
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7422 км

Чашка


 • Адреса: Миле Поп Јорданов 66
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7423 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 00:00 • Саб од 09:00 до 01:00

Дејности:

гостилници

Канцона


 • Адреса: Миле Поп Јорданов блок.9 и 10 лок.6/7
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7423 км

Дејности:

гостилници

4 Ангели


 • Адреса: Иван Аговски 14-а
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7423 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 00:00

Рустикана катастар


 • Адреса: Римска 6
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7423 км

Дејности:

гостилници

Плетенка


 • Адреса: Орце Николов 156
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7423 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 00:00 • Саб од 08:00 до 01:00

Дејности:

гостилници

Скадарлија


 • Адреса: Беджих Сметана 1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7423 км

Дејности:

гостилници

Гостилница Смокче


 • Адреса: Бутелска 29
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7423 км

Кај Чорба


 • Адреса: Бутелска 77-а
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7423 км

Дејности:

гостилници

Гостилница ДМ


 • Адреса: Орце Николов 136
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7423 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 23:30 • Саб од 12:00 до 23:30 • Нед од 12:00 до 18:00

Гостилницата "ДМ" на своите гости им нуди одлична и вкусна храна, комбинирана со брза и љубезна услуга веќе десетина години наназад. И, низ тие години, од скромно место за оброк прерасна во една од најпознатите скопски гостилници за дружење.

Бравос Клуб


 • Адреса: Адолф Циборовски 4 (Мајка Тереза)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7423 км

Гостилница 5-ка


 • Адреса: Јуриј Гагарин 17
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7423 км

Бајка


 • Адреса: Александар Урдаревски 9 лок.8
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7423 км

Дејности:

гостилници

Ники


 • Адреса: Дане Крапчев 8
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7423 км

Челик


 • Адреса: Франклин Рузвелт 2
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7424 км
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 00:00

Антица


 • Адреса: Дебарца 53
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7424 км

Мапа

Преку обуки и креирање на вештини кај младите, до поголема вработеност на младата популација во земјава. Вклучувањето на бизнис-секторот во креирањето на тие ...
сите 25 | | | веќе видена

Незаконско, но и скандалозно работење на Бирото за регионален развој. Државниот завод за ревизија нотира низа фрапантни неправилности, непочитување на ...
сите 11 | | | веќе видена

Од 190 илјади корисници во играта МојДДВ #МојаНаграда речиси 640 добиле парична награда а вкупната сума на додели награди изнесува 9,1 милиони денари. Ова ...
сите 12 | | | веќе видена

Лебот и житата поскапи за 3,3 проценти, зеленчукот за 6,8 проценти, месото за 1,8 проценти, рибите и морските плодови за 2,1 процент. Трошоците за живот на ...
сите 51 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи