Gostilnica kaj Zllate prolet

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëPunojmë 7 ditë në javëAir-kondicionerAdaptuar për duhanpirës


  • Telefon 2: 02 3151511
  • Orari i punës: Ha - Enj nga 08:00 deri më 00:00
    Pr nga 08:00 deri më 01:00
    Sh nga 10:00 deri më 01:00
    D nga 10:00 deri më 00:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1548167825_84.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja
Гостилница Кај Злате Пролет ја комбинира традиционалната и модерна кујна и тоа ја прави оваа гостилница повеќе од 25 години омилена кај гостите.

"Гостилница Kaj Злате пролет" e традиционален и водено модерен ресторан и нуди:
• Кетеринг услуги
• Секаков вид свечености
• Голем избор на салати
• Голем избор на чорби
• Голем избор на сендвичи

Ќе ве пречека расположен и услужлив персонал, кој ќе ви понуди професионална услуга. Ќе имате можност да уживате во неверојатно вкусна храна приготвена од вистински професионалци, во друштво на вашите најблиски и чаша добро вино/пиво или пак сок.

Уживајте во пријатниот и топол амбиент на "Гостилница Kaj Злате пролет", место со долгогодишна традиција и особена популарност меѓу уживателите на добрата храна!

më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj