Гостилница кај Злате пролет

ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаРаботиме 7 дена во неделатаКлиматизираноПрилагодено за пушачи

 • Адреса: Пролет 28
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7426 км
 • Локација: Пролет, спроти полицијата

 • Телефон 2: 02 3151511
 • Работно време: Пон - Чет од 08:00 до 00:00
  Пет од 08:00 до 01:00
  Саб од 10:00 до 01:00
  Нед од 10:00 до 00:00Слика од локација
Гостилница Кај Злате Пролет ја комбинира традиционалната и модерна кујна и тоа ја прави оваа гостилница повеќе од 25 години омилена кај гостите.

"Гостилница Kaj Злате пролет" e традиционален и водено модерен ресторан и нуди:
• Кетеринг услуги
• Секаков вид свечености
• Голем избор на салати
• Голем избор на чорби
• Голем избор на сендвичи

Ќе ве пречека расположен и услужлив персонал, кој ќе ви понуди професионална услуга. Ќе имате можност да уживате во неверојатно вкусна храна приготвена од вистински професионалци, во друштво на вашите најблиски и чаша добро вино/пиво или пак сок.

Уживајте во пријатниот и топол амбиент на "Гостилница Kaj Злате пролет", место со долгогодишна традиција и особена популарност меѓу уживателите на добрата храна!

повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи