Gorvik

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Hristo Tatarçev 21Ŕ/4
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7426 км

  • Telefon 2: 078 383882
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1576674234_99.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Горвик
GORVIK SHPKNJL Shkup është themelua në vitin 1992 dhe ka qenë partner për gati tre dekada në drejtim të rritjes dhe përparimit të biznesit të klientëve tanë. Përvoja jonë e shumëvjeçare konfirmon angazhimin tonë për sigurinë e biznesit dhe konfidencialitetin me klientët tanë!

QËLLIMI YNË: Kontabiliteti është jashtëzakonisht i rëndësishëm për gjendjen tuaj financiar. Ne ju ofrojmë profesionalizëm të lartë, cilësi, besueshmëri, afate dhe saktësi të shërbimeve. Duke përdorur shërbimin tonë, ju mund të përqendroheni në biznesin tuaj, dhe ne jemi një partner i besueshëm që kujdeset për evidencat tuaja ligjore dhe të sakta të librave të biznesit.
më shumë

Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj