Гордива-Словенечки, Српски, Хрватски


  • Адреса: Пајко маало б.б.
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7852 км
  • Локација: Канцеларија 1 во Старите бараки на Адвокатска улица. Канцеларија 2 во Новата зграда на ,,Албсиг осигурување,, Палата Зум на адвокатска улица
Овластен судски преведувач Гордана Михајловска по СЛОВЕНЕЧКИ, СРПСКИ И ХРВАТСКИ ЈАЗИК

Вршиме преводи од овластени судски преведувачи за следните јазици: англиски, албански, германски, италијански, бугарски, шведски, холандски, полски, грчки, руски, француски, чешки јазик.

Гордива обезбедува услуги од сите видови писмени преводи (превод на документи за возила, дипломи и сведителства за нострификација, судски преписки, одлуки пресуди, медицински документи, секаков вид на материјал од разни области, апостили, нотарски завреки).

Преведениот документ кој е верен на оригиналот се заверува (со потпис и печат) од страна на овластен судски преведувач и тоа е валиден документ кој го содржи оргиналниот текст.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи