Gordana Mihajlovska-Sllovenisht, Sërbisht, Kroate / Gordiva - Anglisht, Gjermanisht, Italisht

Punojmë 6 ditë në javë

  • Adresa: ul. 1737 Pajko Mëhalla p.n.
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7425 км

  • Telefon 2: 02 3085760
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 18:00
    Sh nga 09:00 deri më 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1586771308_28.png?t=true&w=300&h=300


Përkthyese zyrtare e autorizuar Gordana Mihallvoska, në GJUHËN SOLLVENE, SERBE DHE KROATE.

- Bëjmë përkthime në gjuhë të tjera nga përkthyes zyrtar të autorizuar, për gjuhët në vijim: anglisht, shqip, gjermanisht, italisht, bullgarisht, suedisht, holandisht, polonisht, greqisht, rusisht, frëngjisht dhe çekisht.

- Gordiva shpknj mundëson shërbime të të gjithë llojeve të përkthimeve me shkrim(përkthim të dokumenteve për automjete, diploma dhe certifikata për nostrifikim, dokumente gjyqësore, vendime, dokumente mjekësore, çdo lloj materiali në fusha të ndryshme, dhe vërtetime zyrtare)

- Dokumenti i përkthyer është autentik me origjinalin certifikohen(me firmë dhe vulë) nga ana e përkthyesit zyrtar të autorizuar dhe ai është dokument valid që e përmban tekstin origjinal.


Telefon për kontakt: 070/522 225

E-mail: gordana-simic@hotmail.com
gordana.slovenecki@outlook.com
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj