Godomin

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: rr.808 nr.2
  • Vendi: Shkup

  • Telefon 2: 02 2434646
  • Faksi: 02 2434488
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 15:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1541687548_09.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Në GODOMIN ju mund të zgjidhni midis stileve dhe dizajnove të ndryshme që mund të kombinohen me njëri-tjetrin. Në mënyrë që punonjësit tuaj të jenë të njohur, logoja juaj mund të qëndiset në veshje. Ju gjithashtu mund të lini konceptin e paraqitjes së veshjes tuaj tek ne. Në këtë rast, mund të mbështeteni në krijimtarinë dhe ekspertizën e dizajnerëve tanë.

GODOMIN veshjet i punon në të gjitha madhësitë standarde. Por është e mundur që të bëhen veshje me porosi si dhe jashtë programit të prodhimit standard.

Ne jemi në gjendje t'ju ofrojmë një numër të madh kombinime të modeleve tona të punës dhe veshjes mbrojtëse. Në mënyrë që puna juaj dhe veshja mbrojtëse të kenë një pamje moderne dhe cilësi të tjera të tilla si praktike, funksionaliteti gjithmonë të përshtatura me kriteret dhe kërkesat tuaja. Ekipi ynë gjithmonë do t'ju ndihmojë të zgjidhni numrat e duhur, materialet varësisht nga qëllimi i veshjeve - për hoteli, kulinari, transport, industri, mjekësi, tregti, si dhe aktivitete të tjera shërbimi.

Që nga viti 1992, deri më sot, kemi ekzistuar me sukses falë angazhimit tone, para së gjithash nga cilësia. Gjatë periudhës së kaluar, ne kemi krijuar bashkëpunim cilësor dhe të suksesshëm me disa kompani private dhe institucione shtetërore.

Godomin - veshje në të cilën ju ndjeheni mirë!
më shumë

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj