Goce Delcev


  • Address : Aleksandar Makedonski b.b.
  • Place: Prilep
  • Distance: ≈7903 км
Categories:

stadiums


  • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Map

Денеска Владата ќе одржи седница, а една од точките на дневен ред е и Предлогот на закон за изменување и дополнување на Законот за даноците на имот. Премиерот ...
сите 4 | | | веќе видена

Македонија се наоѓа во категоријата на држави со пристап до пазарите на капитал и според ММФ земјите кои спаѓаат во оваа категорија не е препорачливо да го ...
сите 69 | | | веќе видена

„Претставувајќи ја Конституенцата на којашто припаѓа Северна Македонија ќе се залагам ММФ и натаму да дава силна поддршка за вашата земја, во спроведувањето на ...
сите 64 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel