Global Security

ParkingQasje në InternetWi-Fi Zonë

  • Adresa: Simeon Kavrakirov 25
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7853 км

  • Telefon 2: 02 2460777
  • Faksi: 02 2461666
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/f6de04cb6d6a50b76c9e97514ae22c33.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Ideja për krijimin e një kompanie që do të ofroj zgjidhje optimale për mbrojtje dhe sigurim nga aspekti teknik, lindi në vitin 2001.

Vitin e ardhshëm, me krijimin e Global Security, ideja u realizua.
Puna e Global Security filloi me modesti, por një plan rigoroz i detajuar dhe me qëllime pune të caktuara, që do të thotë:

- Gamë e gjerë produktesh, gjithmonë të disponueshme për konsumatorët, pa porosi të tjera dhe pritje.
- Hulumtim i tregut me qëllim që të sigurohet një raport më i mirë ndërmjet çmimit/cilësisë.
- Instalim profesional
- Mbështetje teknike në çdo kohë
- Standarde për cilësi - Në vitin 2008, në punën e saj Global Secyrity implementoi standardin ISO 9001-2000,që në vitin 2001 modernizoi standardin ISO 9001-2008.
- Monitorim i përparimit teknik
- Rrjetë distribues i shtrirë në të gjithë Maqedoninë
- Reklamë
më shumë
20%save
Retail Price - VAT Included:930 MKD744 MKD

САМОСТОЕН ДЕТЕКТОР НА ЧАД

20%save
Retail Price - VAT Included:930 MKD744 MKD

САМОСТОЕН ДЕТЕКТОР НА ВОДА

10%save
Retail Price - VAT Included:14.942 MKD13.448 MKD

Видеофон сет 2

10%save
Retail Price - VAT Included:20.646 MKD18.581 MKD

сет 3


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj