Global Construction LN


  • Adresa: Dimo Gavrovski Kara 29-a
  • Vendi: Tetovë
  • Distanca: ≈7820 км


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1620716135_23.jpg?t=true&w=300&h=300


Глобал Констракшн ЛН работи градежништво и буквално иновира од нашите најрани денови, градејќи ги вашите соништа. Секој проект што го преземаме ги користиме најновите достигнувања во материјалите, управување со проектот и одржливоста за да им донесе на нашите клиенти најдобар квалитет, ефикасност и безбедност - нештата кои се најважни за успех.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj