Glass luks

ParkingPunojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: bul.Krste Misirkov
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7425 км

  • Telefon 2: 075 454918
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00
    Sh nga 08:00 deri më 14:00Foto dhe video galeri

Glas Luks është një kompani që merret me të gjitha llojet e xhamit të shkrirë.

Prodhimi vetjak dhe tregti me shumicë dhe pakicë e:
• Kabina dhe paravaneve të dushit (standarde dhe me porosi)
• Print digjital dhe xhame me ngjyrë (për linjat e kuzhinës, paravanë, dyer, banja)
• Sisteme harmonike për ballkone
• Gardhe qelqi dhe qepena
• Dyer xhami
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj