Глас Лукс

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: бул.Крсте Мисирков
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7425 км
  • Локација: на самиот булевар веднаш до Манекс Егло

  • Телефон 2: 075 454918
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00
    Саб од 08:00 до 14:00Фото и видео галерија

Глас Лукс e фирма која се занимава со секаков вид на калено стакло.

Сопствено производство и трговија на големо и мало на:
• Туш кабини и паравани (стандардни и по мерка)
• Дигитален принт и стакло во боја (за кујнски облоги, паравани, врати, бањи)
• Хармоника системи за балкони
• Стаклени огради и настрешници
• Стаклени врати
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи