Глас Лукс

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: бул. 8-ми Септември 44а
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7422 км
  • Локација: спроти Stop&Go

  • Телефон 2: 075 454918
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00
    Саб од 08:00 до 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1542980981_97.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Глас Лукс e фирма која се занимава со секаков вид на калено стакло.

Сопствено производство и трговија на големо и мало на:
• Туш кабини и паравани (стандардни и по мерка)
• Дигитален принт и стакло во боја (за кујнски облоги, паравани, врати, бањи)
• Хармоника системи за балкони
• Стаклени огради и настрешници
• Стаклени врати
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи