Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Stip
 • Tetovë
 • Kumanovë
 • Prilep
 • Veles
 • Ohër
 • Kavadar
 • Strumicë
 • Strugë
 • Koçanë
 • Shën Nikollë
 • Dibër
 • Gostivar
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Shkolla të mesme
 • Shkolla private
 • Shkolla fillore
 • Shkolla muzike
 • Arsim - organizata
 • Shkolla Për Persona Me Aftësi Të Kufizuara
 • Çerdhe Fëmijësh Dhe Ente Parashkollore - Private
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Gjimnaze

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

Amerikan Gjimnazi Shkup


 • Adresa: Bul.Brigada e 3-të Maqedonase 60
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7854 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00

Основна цел на средното училиште Американска Гимназија Скопје е да ги подготвува учениците за усвојување на знаења и развивање на способности и вештини потребни за продолжување на школувањето на високo-образовните институции.


7 Marsi


 • Adresa: Drenovec, IPR 425-a
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 19:00 • Sh nga 08:00 deri më 12:00

Kategoritë:

shkolla të mesme

8 Shtatori


 • Adresa: Boris Kidriç p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 20:00

Kategoritë:

shkolla të mesme

Gjoce Stojçeski


 • Adresa: Vëllezërit Milladinovci 169
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 19:00

Kategoritë:

shkolla të mesme

Kirill Pejçinoviq


 • Adresa: Vëllezërit Milladinovi 134
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 19:00

Kategoritë:

shkolla të mesme

Mosha PijadeKategoritë:

shkolla të mesme

Nikolla ShtejnKategoritë:

shkolla të mesme

8 Shtatori


 • Adresa: Bul.Aleksandri i Maqedonisë 24
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7854 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

Kategoritë:

shkolla të mesme

Aco RuskovskiKategoritë:

shkolla të mesme

Arseni Jovkov


 • Adresa: Kosturska p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 20:00

Kategoritë:

shkolla të mesme

AtaKategoritë:

shkolla të mesme

Bogdanci


 • Adresa: Marshall Tito p.n.
 • Vendi: Bogdanc
 • Distanca: ≈7980 км

Kategoritë:

shkolla të mesme

Boro Petrushevski


 • Adresa: Bul.Aleksandri i Maqedonisë 26-b
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7854 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 19:00

Braqa Milladinovci


 • Adresa: Branko Zarevski 110 (Dimitrije Çupovski)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7862 км

Kategoritë:

shkolla të mesme

Car Samoil


 • Adresa: Koço Racin 48
 • Vendi: Resnjë
 • Distanca: ≈7881 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

shkolla të mesme

Cvetan Dimov


 • Adresa: Xhon Kenedi 16
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 19:30

Kategoritë:

shkolla të mesme

D-r Jovan Kallauzi


 • Adresa: Fallanga Maqedonase 37-b (Ivo Llolla Ribar)
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7909 км

Kategoritë:

shkolla të mesme

Dimitar Mirasçiev


 • Adresa: Vita Pop Jordanova 2
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7920 км

Kategoritë:

shkolla të mesme

Dimitar Vllahov


 • Adresa: Bul.Brigada e 3-të Maqedonase 22
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7853 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 20:00

Kategoritë:

shkolla të mesme

Dimitar Vllahov


 • Adresa: Goce Dellçev 17
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7970 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

Kategoritë:

shkolla të mesme

Mapa

Партнерство за подобра бизнис регулатива одржа Форум за стимулирање на растот на работната сила во ИКТ индустријата. Целта на настанот беше да се презентираат ...
сите 83 | | | веќе видена

Пратеникот од СДСМ и владечкото мнозинство, Диме Велковски, денеска во своето излагање на Комисијата за финансирање и буџет ги истакна суштинските и реални ...
сите 75 | | | веќе видена

Организацијата за економска соработка и развој (ОЕЦД) остро остро ја намали својата прогноза за глобален раст на најниско ниво од последната глобална ...
сите 9 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи