Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Shkolla të mesme
 • Shkolla private
 • Shkolla fillore
 • Çerdhe fëmijësh dhe ente parashkollore - private
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Gjimnaze në Shkup

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

Amerikan Gjimnazi Shkup


 • Adresa: Bul.Brigada e 3-të Maqedonase 60
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00

Основна цел на средното училиште Американска Гимназија Скопје е да ги подготвува учениците за усвојување на знаења и развивање на способности и вештини потребни за продолжување на школувањето на високo-образовните институции.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1562913902_99.png?t=true&w=300&h=300

8 Shtatori


 • Adresa: Bul.Aleksandri i Maqedonisë 24
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

Kategoritë:

shkolla të mesme

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Arseni Jovkov


 • Adresa: Kosturska p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 20:00

Kategoritë:

shkolla të mesme

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Boro Petrushevski


 • Adresa: Bul.Aleksandri i Maqedonisë 26-b
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Braqa Milladinovci


 • Adresa: Branko Zarevski 110 (Dimitrije Çupovski)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7435 км

Kategoritë:

shkolla të mesme

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cvetan Dimov


 • Adresa: Xhon Kenedi 16
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 19:30

Kategoritë:

shkolla të mesme

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dimitar Vllahov


 • Adresa: Bul.Brigada e 3-të Maqedonase 22
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 20:00

Kategoritë:

shkolla të mesme

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Georgi Dimitrov/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gjimnazi i 5-të Privat


 • Adresa: Bul.Kiro Gligorov p.n. (Vojvodina)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7428 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ilija Nikollovski Luj


 • Adresa: Cërvena Skopska Opshtina 4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Josip Broz Tito


 • Adresa: Dimitrije Çupovski 27 (Velko Vllahovik)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км

Kategoritë:

shkolla të mesme

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kabineti për mësim praktik i shkollës së mesme Dimitar Vllahov


 • Adresa: Bul.Partizanski Odredi 93
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км

Kategoritë:

shkolla të mesme

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kolegji Jahja Qemal


 • Adresa: Varshavska 23
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Koço RacinKategoritë:

shkolla të mesme

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Llazar Liçenoski


 • Adresa: Kiro Kërstevski Pllatnik 15
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км

Kategoritë:

shkolla të mesme

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Llazar TanevKategoritë:

shkolla të mesme

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Marija Kiri Skllodovska


 • Adresa: Bul.Brigada e 3-të Maqedonase 63-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7428 км

Kategoritë:

shkolla të mesme

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Maximilian


 • Adresa: Bul.8 Shtatori 14 (Revolucioni i Tetorit)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Metodi Mitevski -BricoKategoritë:

shkolla të mesme

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mihajllo Pupin


 • Adresa: Bllagoja Stefkovski 6
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7428 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 18:00

Kategoritë:

shkolla të mesme

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nikolla Karev


 • Adresa: Nikolla Rusinski 2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км

Kategoritë:

shkolla të mesme

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Постои волја за унапредување на социјалниот дијалог, кој е издигнат на високо ниво во изминатиот период, со цел да се придонесе за унапредување и заштита на ...
сите 118 | | | веќе видена

Регулаторната комисија за енергетика денеска ќе ги објави новите цени на нафтените деривати кои ќе важат од полноќ. Минатата недела имаше намалување на ...
сите 43 | | | веќе видена

Истражувањето на „Евробарометар“, спроведено во периодот обележан со пандемијата Ковид-19, покажува дека Европејците се многу загрижени за економската ...
сите 111 | | | веќе видена

Годинава компанијата „Варус’ одбележува 30 години постоење на македонскиот и пазарот на југоисточна европа. Основана во 1990 година, „Варус“ е меѓу првите ...
сите 21 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj