Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Strumicë
 • Ohër
 • Manastir
 • Strugë
 • Tetovë
 • Prilep
 • Stip
 • Koçanë
 • Kavadar
 • Kërçovë
 • Kumanovë
 • Resnjë
 • Veles
 • Berovë
 • Gjevgjeli
 • Radovis
 • Dellçevë
 • Vinicë
 • Shën Nikollë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Gjeodezi - firma
 • Kadastër
 • Projektim (zyra projektimi)
 • Inxhinieri
 • Ndërtimtari - firma dhe ndërmarrje
 • Konsallting
 • Agjenci Për Patundshmëri
 • Arkitektë
 • Enterier - Projektim Dhe Dizajn
 • Gjeodezi - Instrumente Gjeodezike
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Gjeodezi - firma

Geo Aprouz


 • Adresa: Vlladimir Polezhinovski 9/1-16 (Ivan Millutinoviq)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

gjeodezi - firma

Geo Art


 • Adresa: Drezdenska 15/5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

gjeodezi - firma

Geo As Group


 • Adresa: Drezdenska 19/4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:30

Kategoritë:

gjeodezi - firma

Geo Astro


 • Adresa: Dimitar Vllahov 3
 • Vendi: Berovë
 • Distanca: ≈7539 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Kategoritë:

gjeodezi - firma

Geo Balkan


 • Adresa: Pitu Guli 47-b
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7481 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 09:00 deri më 13:00

Geo Delta


 • Adresa: Bul.Partizanski Odredi 58
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Kategoritë:

gjeodezi - firma

Geo GisGeo Jis


 • Adresa: Stiv Naumov 10
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7481 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Geo Jovanov


 • Adresa: Ankarska 29 lok.15
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Kategoritë:

gjeodezi - firma

Geo Kaevski


 • Adresa: Tome Arsovski 49 lok.13
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Kategoritë:

gjeodezi - firma

Geo Lend


 • Adresa: Kliment Ohridski p.n.
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7481 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Geo Mato


 • Adresa: Partizanska 4-a
 • Vendi: Berovë
 • Distanca: ≈7539 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Kategoritë:

gjeodezi - firma

Geo Mega


 • Adresa: Done Bozhinov 9-2/12
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7435 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

gjeodezi - firma

Geo Mond Inxhiniering


 • Adresa: Bul.8 Shtatori 3-2/4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Geo Mrezha


 • Adresa: Atinska 23 lok.prizemje
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км

Kategoritë:

gjeodezi - firma

Geo Naz


 • Adresa: Brigadat Proletare p.n.
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7426 км

Kategoritë:

gjeodezi - firma

Geo Plus


 • Adresa: Brigadat Proletare p.n.
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:30

Geo Point


 • Adresa: Llondonska 19 lok.19
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

gjeodezi - firma

Geo SS


 • Adresa: rr.83 nr.13-a Vollkovë
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7416 км

Kategoritë:

gjeodezi - firma

Geo Tim


 • Adresa: 11 Tetori 6
 • Vendi: Kumanovë

Kategoritë:

gjeodezi - firma

Mapa

СДСМ е на правиот пат, кој не води кон европски вредности, патот кој не води да ги враќаме парите кај граѓаните, патот за враќање на достоинството и на ...
сите 74 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj