Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Strumicë
 • Strugë
 • Ohër
 • Manastir
 • Prilep
 • Tetovë
 • Gostivar
 • Stip
 • Koçanë
 • Kavadar
 • Kërçovë
 • Gjevgjeli
 • Kumanovë
 • Resnjë
 • Berovë
 • Radovis
 • Vinicë
 • Veles
 • Shën Nikollë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Gjeodezi - firma
 • Kadastër
 • Projektim (zyra projektimi)
 • Inxhinieri
 • Konsallting
 • Ndërtimtari - Firma Dhe Ndërmarrje
 • Ekspertizë Gjyqësore
 • Gjeodezi - Instrumente Gjeodezike
 • Agjenci Për Patundshmëri
 • Vlerësues
 • Arkitektë
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Gjeodezi - firma

Grujoski


 • Adresa: Dimitar Vllahov 40
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

gjeodezi - firma

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Instituti Gjeologjik - enti terestriçka


 • Adresa: bul.Jane Sandanski 113
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7855 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 14:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

KA-4


 • Adresa: Jane Sandanski 2
 • Vendi: Mavrovë
 • Distanca: ≈7929 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:00

Kategoritë:

gjeodezi - firma

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kat pllus


 • Adresa: Boris Kidriз 1-2/5
 • Vendi: Kërçovë

Kategoritë:

gjeodezi - firma

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Land House Trend


 • Adresa: Car Samoil p.n.
 • Vendi: Resnjë
 • Distanca: ≈7882 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 09:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lend Kad


 • Adresa: Hristo Tatarçev (Sava Kovaçeviq) 47-z
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7854 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

gjeodezi - firma

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ma-Kat Prim


 • Adresa: Nju Delhiska 2-3 lok.1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7850 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

gjeodezi - firma

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nova Geodet


 • Adresa: Klliment Ohridski 20-b
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7908 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Popchevski Martin


 • Adresa: Pop Bogomill 18
 • Vendi: Shkup

Kategoritë:

gjeodezi - firma

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Premer ekstra


 • Adresa: Boris Kidriç 1-b-5
 • Vendi: Kërçovë
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Kategoritë:

gjeodezi - firma

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Premer-Dimovski


 • Adresa: Frakllin Ruzvellt 6 lok.1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7850 км

Kategoritë:

gjeodezi - firma

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Prkat


 • Adresa: Drezdenska 15 lok.8 i 9
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7850 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ratkushinoski


 • Adresa: Risto Krlle 4/1
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7854 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:00 • Sh nga 08:00 deri më 13:00

Kategoritë:

gjeodezi - firma

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Teovado


 • Adresa: Panko Brashnar 4
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7892 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tera Geodet


 • Adresa: Hristo Uzunov 1
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7908 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

gjeodezi - firma

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Topo Geodet


 • Adresa: Dimitar Vllahov 18
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

gjeodezi - firma

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Topokat


 • Adresa: M.T.Golloganov (Ivo Lola Ribar) 72-b lok.1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7850 км

Kategoritë:

gjeodezi - firma

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vadem 1.83


 • Adresa: Fevruarski pohod 8 lok.5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7856 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vinica premer


 • Adresa: Bell Kamen 20
 • Vendi: Vinicë
 • Distanca: ≈7931 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Kategoritë:

gjeodezi - firma

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zemjomer Inzhinering


 • Adresa: Nikola Vukmiroviq 22
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7846 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Kategoritë:

gjeodezi - firma

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Нај следените берзански индекси ја забележаа својата петта последователна позитивна недела во и се доближија до највисоките нивоа оваа година . Во САД благо ...
сите 49 | | | веќе видена

Од први декември официјално евтината тарифа се врати кај домаќинствата. Кај нас во Македонија сите броила се дигитални, но не значи дека секое дигитално броило ...
сите 116 | | | веќе видена

Италијанскиот производител на луксузни автомобили „Ламборџини“ се договори со синдикатите ФИОМ и ФИМ-ЦИСЛ за воведување четиридневна работна недела за своите ...
сите 21 | | | веќе видена

Асоцијациите за е-трговија на Северна Македонија, Србија, Босна и Херцеговина и Албанија, потпишаа Меморандум за формирање на Балканска Алијанса за е-трговија ...
сите 5 | | | веќе видена

За уште повесели и повозбудливи празници Комерцијална банка организира наградна игра со главна награда во вредност од 1.000.000 денари! Корисниците на ...
сите 15 | | | веќе видена

Маринис Стратопулос ќе биде уште четири години член на Надзорниот одбор на Стопанска банка Скопје. Гувернерката на Народната банка, Анита Бежоска Ангеловска ...
сите 8 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj