Ѓемс - Дооел Имобиларе

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: 7-ми Ноември 181
  • Место: Охрид
  • Оддалеченст: ≈7866 км
  • Локација: во објектот на Отекс

  • Телефон 2: 078 291879
  • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 15:00Фото и видео галерија

Ѓемс - Имобиларе е претпријатие за производство на мебел и уредување на ентериери. Во фокусот на нашето внимание е потребата на нашиот клиент, корисник и излегување во пресрет согласно со неговите можности за обликување на пријатен и функционален дом.

Нудиме комплетно решение за вашиот дом почнувајќи од:
• Дигитално скенирање на расположливиот простор
• Изработка на дводимензионален и тродимензионален цртеж на истиот
• Реализација на проектот со употреба на висококвалитетни материјали и технологија
• Превозот од фабрика до објект, како и монтажата се наша одговорност и привилегија

Производи:
• Внатрешни врати
• Кујни
• Дневен престој
• Спални соби
• Вградени плакари
• Детски соби
• Бебешка програма
• Мебел за јавни објекти

Со идентификација на вашиот стил, потреба и желба целта ни е да создадеме уникатна приказна за вашиот дом. Нашата најдобра реклама ја прават нашите клиенти.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи