Giza ko Elektronika


  • Adresa: Divizioni i 50-të 30-1/1
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7852 км

  • Telefon 2: 02 3212333
  • Faksi: 02 3127416
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00Mapa

Газдите да не манипулираат со Колективниот договор, за да не исплатаt регрес за годишен одмор - бараат од текстилното здружение Гласен Текстилец. Законот з ...
сите 45 | | | веќе видена

Во врска со претходната објава на Комерцијална банка АД Скопје за разгледување на можноста за стекнување акции издадени од Еуростандард банка АД Скопје, ...
сите 3 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj