Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Gips-karton - realizim
 • Moleraj - shërbime
 • Fasada - materiale dhe realizim
 • Ndërtimtari - punë përfundimtare
 • Ndërtimtari - firma dhe ndërmarrje
 • Gips-Karton
 • Enterier - Projektim Dhe Dizajn
 • Tavane Të Lëshuara - Ndërtim
 • Ndërtimtari - Materiale
 • Gips Dhe Produkte Prej Gipsi
 • Llaç Dhe Suvatim
 • Ujësjellës Dhe Kanalizim - Projektim Dhe Realizim
 • Elektrikë
 • Shtëpi Montuese
 • Dysheme - Materiale
 • Dysheme - Punime
 • Ujësjellës - Pajisje Dhe Materiale
 • Termoizolim
 • Roleta Veneciane
 • Ndërtimtari - Materiale Ndërtimi Për Izolim
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Gips-karton - realizim në Shkup

Profi Dizajn


 • Adresa: rr.8, lagja Ilinden 156-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7434 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00

Profi Dizajnt filloi me vizionin për të lehtësuar kushtet dhe punën e ndërtimit, suvasë dhe fasadave për ndërtesa banimi dhe komerciale, për pronarët e shtëpive dhe pronarët e hapësirave të biznesit.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1630937604_88.jpg?t=true&w=300&h=300

Renovator


 • Adresa: Goce Stojçevski 3-2/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ristovski inzenering


 • Adresa: rr.30, lagja Radishani 53
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ritam trejd


 • Adresa: Kozle 91 lok.2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 19:00 • Sh nga 09:00 deri më 15:00

Ritam Trejd Ltd Shkup është një subjekt i ri i krijuar si pjesë e ekonomisë maqedonase, e cila është e formuar me investim të përbashkët Ritam Inxhiniering LTD nga Beogradi, Republika e Serbisë.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/402d8597002063307f15f4ad4b161328.jpg?t=true&w=300&h=300

Rolomont


 • Adresa: rr.30, lagja Radishani 31
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 17:00

Rolomont është një lider në tregun vendas për PVC dhe produktet e aluminit, të cilat janë të përshtatura për banesat ose ndërtesën tuaj.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1574781393_75.png?t=true&w=300&h=300

Rudi Kompani ing


 • Adresa: Marshal Tito, f.Saraj p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7417 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

SD Inzenering


 • Adresa: Nikola Rusinski 15/121
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Spidi Inxhiniering


 • Adresa: Roza Luksemburg 16 lok.1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Termo Akustik


 • Adresa: rr.27, lagja Ilinden 9
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7435 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Termofas-LTD


 • Adresa: Boris Trajkovski (Prvomajska) 100-A
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7432 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Termoinvest


 • Adresa: Petar Pop Arsov 17 lok.8
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Topolka-krismar


 • Adresa: rr.63, f.Vollkovë 6
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7417 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 18:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Trend Inxhiniering


 • Adresa: Dimo Haxhi Dimov 35
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vat engineering/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Walter Mont


 • Adresa: Vëllezërit Gallevi 36
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7420 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Финансиите се на стабилно ниво во насока на раст, даночната реформа ќе ги зголеми приходите, повеќе пари ќе се враќаат во стопанството, чуварот на државната ...
сите 43 | | | веќе видена

Во моментов, цената на гасот на берзите е пониска од онаа што државата ја плати за февруари. Васко Ковачевски, директор на ЕСМ, денеска, одговарајќи на ...
сите 48 | | | веќе видена

Зголеменото производство на електрична енергија е основа наредниот период да имаме можно намалување на електричната енергија, истакна претседателот на Владата, ...
сите 145 | | | веќе видена

Среде војна со Украина и санкции поради тоа, Русија годинава ќе оствари економски раст од 0,3 проценти, поголем од европската „локомотива“ Германија, чиј бруто ...
сите 60 | | | веќе видена

Големите инвеститори сега повторно инвестираат во криптовалути, по еден месец на масовен раст на биткоинот од 40 проценти во јануари оваа година. Инвеститорите ...
сите 24 | | | веќе видена

Добро е што се поддржаа граѓаните и компаниите на регулираниот пазар, оцени екс вицепремиерот и актуелен претседателот на Македонската енергетска асоцијација, ...
сите 37 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj