Гипс Имобилиа Дизајн


  • Адреса: Качанички пат 274
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈9433 км


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1655795496_19.png?t=true&w=300&h=300


ГРАДЕЖНИ ПРОЕКТИ
Завршени фасади, внатрешни бојадисувања

МАГАЦИНИ
За логистика

ЕКСПЕРТИ
Градежни инженери, магацински и градежни работници

ВОЗЕН ПАРК
За транспорт, виљушкари
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи