Gili


  • Adresa: Bellgradska 59(Pokriena çarsija)
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7852 км

  • Telefon 2: 070 590980
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 19:00Mapa

Моќта и ефектите од работата на ИКТ секторот и компаниите во него сé повеќе расте и се зголемува. Како што се одвива дигитализацијата на македонските компании, ...
сите 24 | | | веќе видена

Министерството за финансии креираше онлајн-платформа преку која стопанските комори, фирмите и други правни субјекти и организации ќе можат да даваат предлози ...
сите 62 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj