Gibabel Computers

ParkingInternet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

  • Address : Radovan Conik 8/8
  • Place: Tetovo
  • Distance: ≈7393 км

  • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1614328767_88.png?t=true&w=300&h=300


Photo & Video Galery

GIGABEL е софтверска компанија која се занимава со изработка на најразлични софтверски решенија за помали и поголеми бизниси.

GIGABEL е овластен сервисер на фискални апарати за кои нуди продажба и сервисирање на фискални апарати.

Услуги:

-Гигабел Анда
Фискален систем за бензински пумпи
Дел од фискалниот систем за евидентирање на прометот од малопродажба на нафтени производи

-Гигабел Орион
ПОС-систем
Продажни системи за деловно работење каде што се извршуваат трансакции

-Гигабел Бистро
Ресторански систем
Сигурен софтвер за управување со ресторан кој работи со сите фискални апарати

-Гигабел ЦФС
Фискален апарат
Овластен центар за сервисирање на фискални уреди. Ние нудиме продажба и сервисирање на фискални уреди
more
Map

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel