Get kafe

ParkingTransport publikQasje në InternetWi-Fi ZonëPunojmë 7 ditë në javëAir-kondicionerFëmijët janë të mirëseardhurAdaptuar për duhanpirës

  • Adresa: 23 Tetori 1-a lok.6 (Vlladimir Komarov)
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7426 км

  • Telefon 2: 075 300501
  • Orari i punës: Ha - Mr , Enj , D nga 08:00 deri më 00:00
    Pr - Sh nga 08:00 deri më 01:00Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Get Cafe & Lounge bar është vendi i përsosur për të gjetur ushqim cilësor, të përgatitur me përbërës të freskët nga mjeshtret me përvojë shumëvjeçare. Tarraca e bukur e zhytur në mjedisin natyror, është një vend i këndshëm për kafenë e mëngjes me miqtë.

Gjithmonë, kur nuk keni ide se çfarë të gatuani për drekë, ose kur do të keni shoqëri për të parë futboll ose dëshironi diçka të shijshme për në punë, ne jemi këtu për t'ju ndihmuar. Një përzgjedhje e madhe e llojeve të ndryshme të picave, sanduiçeve, sallatave, ëmbëlsirave, dorëzuar në shtëpinë ose punën tuaj.

Gjithmonë të shpejtë dhe profesional, ne kujdesemi ushqimi të arrijë në kohë dhe të jetë me cilësi të lartë.
Ne ofrojmë dërgesë falas në rajonin e Kisela Vodas, për porosi mbi 500 den. si dhe në vendbanime të tjera.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj