Гет кафе

ПаркингЈавен превозДостапен интернетWi-Fi ЗонаРаботиме 7 дена во неделатаКлиматизираноДопуштено за децаПрилагодено за пушачи

  • Адреса: 23-ти Октомври 1-а лок.6 (Владимир Комаров)
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7426 км
  • Локација: во близина на

  • Телефон 2: 075 300501
  • Работно време: Пон - Сре , Чет , Нед од 08:00 до 00:00
    Пет - Саб од 08:00 до 01:00Слика од локација

Фото и видео галерија

Get Cafe & Lounge bar е совршено место во кое може да се најде квалитетна храна, приготвена со свежи состојки од мајстори со долгогодишно искуство. Прекрасната тераса втопена во природниот амбиент претставува пријатно место за утринско кафе со пријателите.

Секогаш кога немате идеја што да зготвите за ручек, или пак кога ќе ви дојде друштвото да гледате фудбал или пак сакате нешто вкусно за на работа, тука се ние за да ви помогнеме. Голем избор на најразлични видови пици, сендвичи, салати, десерти доставени до вашиот дом или работа.

Секогаш брзи и професионални се грижиме храната да стигне на време и да биде со висок квалитет.
Нудиме бесплатна достава во реонот Кисела вода, за нарачки над 500 ден. и во другите населби.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи