Geonet GPS

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Bul.Partizanski Odredi 15-a
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7851 км

  • Faksi: 02 3290021
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:30Foto dhe video galeri

Geonet GPS është një kompani rajonale, e qëndrueshme dhe fitimprurëse, e suksesshme në zhvillimin e zgjidhjeve komplekse GPS për të gjitha llojet e industrive. Kompania jonë, me 15 vjet përvojë, përqendrohet në cilësi më të mirë, gjithmonë është fleksibël për përdoruesit e saj, inovative dhe e orientuar drejt teknologjive më të fundit. Angazhimi maksimal i ekipit tonë të trajnuar me profesionalizëm na mundëson që t'i përgjigjemi plotësisht pritjeve të klientëve tanë, të cilat janë qëllimi ynë kryesor që na çon në majat e suksesit.

MISIONI

Misioni ynë është zgjerimi në nivel global me një fokus të madh në përmirësimin e vazhdueshëm të shërbimeve dhe produkteve tona, si dhe rritjen dhe zhvillimin e kompanisë së bashku me partnerët, punonjësit dhe përdoruesit e saj. Vizioni sipas të cilit ne kërkojmë ekspertizë të vazhdueshme, përmirësim dhe pasurim të njohurive të të gjithë punonjësve tanë, është me qëllim që të mbetet një kompani e orientuar profesionalisht.
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

GPS alarm for motorcycle


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj