Geofoto Zenit

Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Bul.Ilinden 107/1-3
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7423 км

  • Telefon 2: 070 388300
  • Faksi: 02 3245801
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1426510625_14.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

GEOFOTO ZENIT Inxhenering SHPK është firmë profesionale që kryen të gjithë punët në fushën e gjeodezisë, vlerësimit të pasurisë së patundur dhe ekspertizë nga fusha e Gjeodezisë.
Firma GEOFOTO- ZENIT SHPK, posedon Licencat e mëposhtme:

- Licencë për kryerje të punëve gjeodezike dhe është e shënuar në regjistrin për firma Gjeodezike të licencuara tek Agjencia për kadastër të patundshmërisë në R. Maqedoni.
- Licencë për vlerësim nga fusha e pasurisë së patundshme dhe është e shënuar në regjistrin për vlerësim të Ministrisë për Transport dhe Lidhje.
- Licenca për ekspertizë nga fusha e Gjeodezisë e lëshuar nga Ministria e Drejtësisë

Aktivitetet kryesore me të cilat merret kompania janë:

∙ Fotogrametri digjitale
∙ Gjeodezi inxhinierie
∙ Vlerësim i pasurisë së patundshme
∙ Matje gjeodezike të patundshmërisë
∙ Matje gjeodezike e infrastrukrës së objektit
∙ Ndjekje, skanim (gjeoradar, gjeoskener) i infrastrukturës së instalimeve nëntokësore
∙ Shërbime kadasterike
∙ Ekspertizë në fushën e Gjeodezisë

Kompania GEOFOTO -ZENIT nga dita e fillimit me punë deri në ditët e sotme ka realizuar shumë projekte nga fusha e gjeodezikes inxhinierike në të gjithë territorin e republikës së Maqedonisë, me referencat e të cilit vërtetohet cilësia eksperte e ekipit të kompanisë , para së gjithash në pjesën e menaxhimit, drejtimit dhe realizimit të suksesshëm. Prej vetë themelimit të firmës, qëllimi kryesor dhe drejtimet e dhënë janë në pjesëmarrjen dhe realizimin e projekteve të rëndësishme në nivel republikan dhe ndërkombëtar në fushën që mbulon Gjeodezinë.


Si vërtetim i cilësisë së shërbimeve në vitin 2010 është aderuar në implementimin e sistemit për cilësi ISO 9001:2008 ku firma fitoi certifikatë në fillim të vitit 2012. Në vitin 2013 firma fitoi dhe certifikatë për sistem për drejtim me mjedisin dhe mbrojtje gjatë punës ISO 14001:2004 dhe OHSAS 18001:2007.

Momentalisht kompania ka punësuar 14 specialist gjeodezie nga të cilët pjesa më e madhe janë me arsimim të lartë dhe me studime magjistrature, punojnë me pajisjet më bashkëkohore gjeodezike, hardverike dhe softuerike, motivim i lartë dhe mjedis miqësor.

Shërbimet tona janë në një nivel shumë të lartë dhe karakterizohen me kontroll të cilësisë, një lodhje transparente dhe korrekte me klientët në bazë të përvojës shumëvjeçare.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj