Гео Арес

Wi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Васко Карангелески 9/1-локал 12
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7427 км
  • Локација: реонски центар

  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1548075629_39.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Гео Арес
Гео Арес - Друштво за геодетски работи.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи