Genel

ParkingTransport publikPunojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditoreDërgesë


  • Telefon 2: 02 3214677
  • Faksi: 02 3214911
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30
    Sh nga 09:30 deri më 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1554452459_71.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Genel është partner i autorizuar i CANON për tregun maqedonas që nga viti 1996. Që nga themelimi ynë në vitin 1993, investimi kryesor janë investimet në integrimin e teknologjive të reja për të përmirësuar cilësinë e shërbimeve për konsumatorët, edukimin e stafit profesional në përputhje me standardet dhe kriteret ndërkombëtare.

Si rezultat i një pune të suksesshme shumëvjeçare të ekipit të menaxhimit, sot në treg janë të disponueshme produktet më të mira nga fusha e teknologjisë digjitale e markës Canon. Nga gama jonë e produkteve ju ofrojmë: printerë multifunksional, printerë zyre, skanerë, zgjidhje për format të mëdhenj, material pune, aksesor, çdo gjë për foto aparate dhe pajisje video, kompjuterë, laptopë, serverë dhe pajisje për rrjete.

Ne kemi certifikatë për cilësi ISO9001: 2008 dhe certifikatë për mbrojtje të mjedisit hapësinor ISO14001: 2004. Si një kompani me përgjegjësi sociale, duke ndjekur legjislacionin më të ri mbetje të tonerëve, Genel është kompania e vetme e licencuar në R. Maqedoni me leje për grumbullimin dhe trajtimin e mbeturinave të tonerëve, të lëshuar nga Ministria e Mjedisit Hapësinor.

Për më shumë informacion rreth produkteve dhe shërbimeve që ne ofrojmë dhe si mund t'ju ndihmojmë të kryeni biznesin tuaj kryesor për të cilin jeni krijuar, na kontaktoni.

Ju ftojmë në një takim në sallonin tonë të shitjeve , I cili gjendet në Rr. Lihnida Nr.1-Hromë, Shkup.
më shumë
Retail Price - VAT Included:23.500 MKD

Canon i-SENSYS MF421dw

Retail Price - VAT Included:21.580 MKD

Canon i-SENSYS MF633Cdw

Retail Price - VAT Included:11.990 MKD

Canon i-SENSYS LBP 212 dw

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Canon i-SENSYS MF512x

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Canon i-SENSYS MF623Cn

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Canon imageRUNNER ADVANCE 400i

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Canon PIXMA G1400

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Canon i-SENSYS MF416dw

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Canon i-SENSYS MF411dw


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj