Genel

ParkingTransport publikPunojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditoreDërgesë


  • Telefon 2: 02 3214677
  • Faksi: 02 3214911
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30
    Sh nga 09:30 deri më 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1554452459_71.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Shërbimi huazo- Canon është i strukturuar në proces dhe i dimensionuar përmes 5 fazave të ndërlidhura që procesi i projektit po e bën në një tërësi rrethore. Aktivitetet në të gjitha fazat përfshijnë të gjitha informacionet për të siguruar që shërbimi "Huazo-Canon" të jetë teknikisht, funksionalisht dhe komercialisht i arsyeshëm. Na lejoni të menaxhojmë me pajisjet e printimit dhe do të fitoni shërbimin më të lartë dhe do të jeni në rrjedhë me teknologjinë e re.

Analiza paraqet një fazë përgatitore, e cila është dhe bazë për një projekt cilësor të punuar. Në këtë fazë po ndërtojmë themelet për një strategji të re, për printimin dhe menaxhimin e dokumenteve (printim, kopjim, skanim).

Ne organizojmë takime të rregullta, ku ju nga ana jonë do të fitoni informacione, me të cilat në kohë dhe në mënyrë cilësinë do të marrin një vendim për çdo ndryshim me pajisjet e printimit.

Me shërbimin "Huazo-Canon", fokusi ynë do të jetë përmirësimi i vazhdueshëm i proceseve të printimit përmes një sistemi shërbimesh parandaluese dhe të rregullt.
më shumë
Retail Price - VAT Included:23.500 MKD

Canon i-SENSYS MF421dw

Retail Price - VAT Included:21.580 MKD

Canon i-SENSYS MF633Cdw

Retail Price - VAT Included:11.990 MKD

Canon i-SENSYS LBP 212 dw

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Canon i-SENSYS MF512x

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Canon i-SENSYS MF623Cn

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Canon imageRUNNER ADVANCE 400i

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Canon PIXMA G1400

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Canon i-SENSYS MF416dw

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Canon i-SENSYS MF411dw


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj