Генел

ПаркингЈавен превозРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизираноПлаќање со кредитни картичкиДостава

  • Адреса: Лихнида 1
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7420 км
  • Локација: Хром

  • Телефон 2: 02 3214677
  • Факс: 02 3214911
  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30
    Саб од 09:30 до 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1554452459_71.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Генел е овластен партнер на CANON за македонскиот пазар од 1996 година. Уште од нашето основање во 1993 година, главна инвестиција се вложувањата во интеграција на нови технологии за подобрување на квалитетот на услугите кон клиентите, едукација на сопствениот професионален кадар согласно светските стандарди и критериуми.

Како резултат на долгогодишна успешна работа на менаџерскиот тим, денес на пазарот достапни се врвните производи од областа на дигиталната технологија на брендот Canon. Од нашата палета на производи Ви нудиме: мултифункциски печатачи, канцелариски печатари,скенери, решенија за големи формати, потрошни материјали, аксесоари, се за фото апарати и видео опрема, компјутери, лаптопи, сервери и мрежна опрема.

Поседуваме сертификат за квалитет ISO9001:2008 и сертификат за заштита на животната средина ISO14001:2004. Како општествено одговорна компанија, следејќи ги новите законски регулативи за отпадни тонери, Генел е единствена лиценцирана фирма во Р.Македонија со дозвола за собирање и третирање на отпадни тонери издадена од Министерство за животна средина.

За повеќе информации поврзани со производите и услугите кои ги нудиме и како можеме да ви помогнеме да ја вршите вашата основна дејност за која сте формирани, контактирајте не.

Ве покануваме на средба во нашиот изложбено – продажен салoн кој се наоѓа на Ул. Лихнида бр.1-Хром, Скопје.
повеќе
Цена со ДДВ:23.500 ден.

Canon i-SENSYS MF421dw

Цена со ДДВ:21.580 ден.

Canon i-SENSYS MF633Cdw

Цена со ДДВ:11.990 ден.

Canon i-SENSYS LBP 212 dw

Цена со ДДВ:Побарај цена

Canon i-SENSYS MF512x

Цена со ДДВ:Побарај цена

Canon i-SENSYS MF623Cn

Цена со ДДВ:Побарај цена

Canon PIXMA G1400

Цена со ДДВ:Побарај цена

Canon i-SENSYS MF416dw

Цена со ДДВ:Побарај цена

Canon i-SENSYS MF411dw


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи