Генел

ПаркингЈавен превозРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизираноПлаќање со кредитни картичкиДостава

  • Адреса: Лихнида 1
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7847 км
  • Локација: Хром

  • Телефон 2: 02 3214677
  • Факс: 02 3214911
  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30
    Саб од 09:30 до 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1554452459_71.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Услугата Изнајми-Canon е процесно структуирана и димензионирана низ 5 меѓусебно поврзани фази кои проектниот процес го прават во кружна целина. Активностите низ сите фази ги вклучуваат сите информации кои ќе осигураат дека "Изнајми-Canon" услугата ќе биде технички, функционално и комерцијално разумна. Препуште ни го управувањето со уредите за печатење со што ќе добиете највисока сервисна услуга и ќе бидете во тек со новата технологија.

Анализата претставува припремна фаза која е и основа за квалитетно изработен проект. Во оваа фаза ги градиме темелите за нова стратегија за печатење и управување со документите (печатење, копирање, скенирање).

Организираме редовни состаноци на кои од ваша страна би добивале информации со кои правовремено и квалитетно би донеле одлука за било каква промена со уредите за печатење.

Со услугата "Изнајми-Canon" наш фокус ќе биде континуирано унапредување на процесите за печатење низ систем на превентивни и редовни сервиси.
повеќе
Цена со ДДВ:23.500 ден.

Canon i-SENSYS MF421dw

Цена со ДДВ:21.580 ден.

Canon i-SENSYS MF633Cdw

Цена со ДДВ:11.990 ден.

Canon i-SENSYS LBP 212 dw

Цена со ДДВ:Побарај цена

Canon i-SENSYS MF512x

Цена со ДДВ:Побарај цена

Canon i-SENSYS MF623Cn

Цена со ДДВ:Побарај цена

Canon PIXMA G1400

Цена со ДДВ:Побарај цена

Canon i-SENSYS MF416dw

Цена со ДДВ:Побарај цена

Canon i-SENSYS MF411dw


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи