Gemaks International


  • Adresa: Llondonska p.n. mezanin lok.25
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7849 км

  • Faksi: 02 3076116

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1629788416_95.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Започнавме во далечната 1995 година како мала семејна фирма.

И денеска сме семејна фирма. Растеме и го развиваме работењето,постојано учиме и го применуваме наученото во практика.

Насоченост спрема потребите на клиентите и купувачите,квалитетот на производите, комплетност и компетентност на услугата се најважните вредности спрема кои нашата компанија ја мери својата севкупна успешност во работењето.

Наша обврска е да ги следиме светските трендови,иновации и глобални текови и во склад со нив да ги едуцираме нашите клиенти.

Нашата палета на производи опфаќа:

-Угостителска опрема
Неутрална опрема
Опрема за готвење
Разладна опрема
-Кафе и барска опрема
-Месарска опрема
-Пекарска опрема
-Сервис и делови
-Индустриска хигиена
-Инокс и абразивни материјали
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj