Geing Krebs und Kifer International

ParkingWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Boris Trajkovski 111 (Prvomajska)
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7432 км

  • Telefon 2: 02 3246281
  • Faksi: 02 3109795
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1408097781_37.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

GEING Krebs und Kifer International ësht ë firm e p ërkushtuar në përpunimin e zgjidhjeve cilësore në Ndërtimtari. Fusha jonë e ekspertizës është realizim i hulumtimeve e punëve gjeoteknike dhe projektim / revision / mbikqyerje nga lëmia:

- Gjeoteknikë
- Gjeologji dhe hidrogjeologji
- Hidroteknikë
- Energjetikë
- Rrugë dhe Hekurudha
- Xehërore
- Gjeodezi
- Konstrukcione ndërtimi

Shërbimet të cilat ofrojmë janë në pajtim me licencat e fituara për përgatitjen e planeve urbanistike, projektim, revision, mbikqyrje, realizim, përgatitje të projekteve xehëroresh dhe përgatitje të dokumentacionit gjeologjik.

Në pajtueshmëri me kompaninë ekziston IARM e akredituar. Laboratoria për teste gjeomekanike e cila punon sipas MKC EN ISO 17025:2006.

E themeluar në vitin 1994, GEING kanë kaluar gati dy dekada duke punuar në disa nga projektet më komplekse dhe më inovative në Maqedoni dhe më gjerë.

Kompania me gati 200 punësuar u bë thesar inxhinierik, e pranuar dhe e rrespektuar nga investues të pranuar dhe e rrespektuar nga investues të theksuar, agjenci, banka, shtëpi konsultative.

Partnerët tanë veçanërisht e vlerësojnë politikën tonë për menaxhimin konstant të cilësië dhe diturisë. GEING posedon çertifikata ndërkombëtare në vijim : ISO 9001:2008, ISO 14001:2004 dhe BS 18001:2007.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj