Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Veles
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Restorante nga a deri në zh
 • Hotele
 • Pishina për notim
 • Дома си е дома - туристички аранжмани
 • Mehane
 • Verëra - Kantina Për Verëra
 • Motele
 • Restorante - Zgarë
 • Apartamente Dhe Dhoma Private - Me Qera
 • Restorante Për Dasma
 • Verëra - Prodhim
 • Restorante - Bistro
 • Restorante - Peshku
 • Restorante - Kombëtarë
 • Restorante - Piceri
 • Konferenca - Shërbime Dhe Kapacitete Konferenciale
 • Restorante - Pastërma
 • Lounge Bars
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Gastronomi - objekte gastronomike në Veles

Lisec-Sivec


 • Adresa: Nada Butnikoshareva 8
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7467 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Marija


 • Adresa: Boris Trajkovski p.n. (Lleninova)
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7465 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 06:00 deri më 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Marinela


 • Adresa: Kumanovska 2
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7465 км
 • Orari i punës: Ha - Enj , Pr , D nga 09:00 deri më 23:00 • Sh nga 09:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Montenegro Rivijera


 • Adresa: Akademik Penço Davçev 101 (Rruga e Shkupit)
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7464 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Motel Makedonija


 • Adresa: Autostrada Veles-Gjevgjeli
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7472 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nezhillov


 • Adresa: F.Nezhilov, lagja Çashka
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7448 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Procredit Akademi Rajonale e Europës LindoreKategoritë:

hotele

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Restoran na Veleshko


 • Adresa: Akademik Penço Davçev p.n. (Rruga e Shkupit)
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7461 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 09:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shato sopot


 • Adresa: f.Sopot
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7460 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 09:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shkorpion/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Snupi


 • Adresa: Lublanska 2
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7466 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Enj , D nga 08:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 08:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stobi


 • Adresa: Autostrada p.n.
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7486 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 10:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vardar-Parmak


 • Adresa: Petre Prliçko p.n.
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7467 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 00:00 • Sh - D nga 07:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Veleska Kuka/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vila Dime/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Çakar


 • Adresa: Alekso Demnievski p.n.
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7465 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 23:00 • Sh nga 08:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Çardak


 • Adresa: Boris Trajkovski 1 (Lleninova)
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7466 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Enj , D nga 08:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 08:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Десеттото јубилејно издание на BIWC – Балкански интернационален вински натпревар ќе се одржи помеѓу 2-ри и 4-ти јуни годинава во Скопјe, а Балканскиот фестивал ...
сите 9 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj